Towarzystwo Atletyczne Rozum

Udany występ na mistrzostwach Europy

2015-11-16
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Towarzystwa Atletycznego Rozum Krotoszyn na Mistrzostwach Europy w Sumo Młodzików i Kadetów. Zawody odbyły się w estońskim Rakvere,

Na najwyższej pozycji uplasował się Kacper Wiatrak, który wywalczył srebro w kategorii 50 kg. Brązowe krążki zdobyli natomiast Piotr Krajewski w kat. 55 kg oraz Hubert Dolata w kat. 60 kg. Wszyscy trzej rywalizowali w grupie młodzików. Czwarty medal, również brązowy, dorzucił w drużynówce kadetów Michał Fabianowski. W zmaganiach indywidualnych Fabianowski, startując w kat. +95 kg, zajął siódme miejsce.

Na wysokich pozycjach uplasowali się także Filip Twardowski, który był piąty w kat. 55 kg, a także Jakub Hekiert, który start w grupie dzieci, w kategorii 33 kg, zakończył także na piątej lokacie.