Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Czas rozpocząć sezon!

2011-02-16
Już tylko godziny dzielą naszych zawodników od pierwszego poważnego startu w roku 2011. W najbliższy weekend na obiektach Towarzystwa Atletycznego Rozum Krotoszyn przeprowadzone zostaną zawody Pucharu Polski. Wezmą w nich udział seniorzy oraz juniorzy.

Wszystkie walki zostaną przeprowadzone w hali TAR-u mieszczącej się w Krotoszynie przy ul. Mały Rynek 13. W organizacji zmagań naszemu Klubowi  pomaga Polski Związek Sumo, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta.

Zawodnicy z innych klubów zjadą do Krotoszyna już w najbliższy piątek. Tego samego dnia od godziny 17:30 trwać będzie oficjalne ważenie sumoków. Kulminacyjny moment nastąpi w sobotę (19 luty). Po rannym obowiązkowym ważeniu, od godziny 10:00 rywalizować będą juniorzy. Punktualnie o godzinie 14:00 dojdzie do oficjalnego otwarcia zawodów. Kwadrans później rozpoczną się walki seniorów. Dekoracja najlepszych w poszczególnych kategoriach odbywać się będzie na bieżąco.

Liczymy, że i tym razem TAR-owcy – dosłownie i w przenośni – spiszą się na medal. Kibiców zachęcamy do przybycia na turniej oraz dopingowania naszych zawodników!

 

 

Daniel Borski