Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Wypracowali ponad 30 tysięcy zysku!

2011-11-25
W połowie listopada członkowie Towarzystwa Atletycznego Rozum Krotoszyn odbyli Walnye Zebranie Sprawozdawcze za rok 2010. Nasz klub, któremu szefuje Dariusz Rozum ponownie osiągnął wysoki dochód.

W centrum cateringowym przy ul. Klemczaka zebrało się blisko 60 członków TAR. Poza ludźmi zasiadającymi w zarządzie nie zabrakło trenerów, zawodników wszystkich grup wiekowych oraz sympatyków klubu.

Oczywiście kluczowe było sprawozdanie finansowe za rok ubiegły. Okazuje się, że TAR ponownie potrafił osiągnąć zysk. – Koszty przekroczyły kwotę 177 tysięcy złotych, a przychody wyniosły ponad 210 tys. – komunikuje członek zarządu Łukasz Kaczyński. – Dzięki wytężonej pracy udało się nam osiągnąć ponad 33 tys. zł. zysku, co potwierdza, że odnosimy sukcesy nie tylko na niwie sportowej. Oczywiście zarząd, który pracować będzie w niezmienionym składzie jednogłośnie uzyskał absolutorium.

Wątek sportowy poruszył rzecz jasna prezes Dariusz Rozum, który przypomniał zebranym sukcesy, jakie w roku 2010 stały się dziełem sumoków. Liczne medale na arenie krajowej i międzynarodowej zostały docenione, a trenerzy Marek Paczków i Marek Konieczny oraz jedenastu wyróżniających się zawodników, odebrało nagrody finansowe. Kolejną dwudziestkę sportowców uhonorowano cennymi upominkami.   

Na koniec, prezes Rozum powiedział o celach na najbliższą przyszłość. – Rokrocznie poprawiamy swoje dokonania, zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. Mam nadzieję, że kolejne lata będą jeszcze bardziej obfitować w sukcesy. W przyszłym roku odbędzie się wiele ogólnoświatowych imprez z mistrzostwami globu na czele. Jestem pewien, że nasi zawodnicy ponownie sięgać będą po medale.

Daniel Borski