Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Współpraca z najlepszymi się opłaca

Współpraca z najlepszymi się opłaca
2016-09-05
Gabinet Rafała Olczyka i Sylwii Olczyk z Ostrowa Wlkp. jest znany także za granicą kraju. A my poznaliśmy się na nich dużo wcześniej, zanim jeszcze ich umiejętności i kompetencje stały się sławne poza Polską.

Specjaliści z gabinetu Reh-Med stosują najnowsze metody terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Z umiejętności, doświadczenia i wiedzy prowadzących gabinet korzystają od lat członkowie Kadry Polski w Sumo. Na początku lipca br. zawodniczka naszego Towarzystwa Atletycznego „ROZUM”, która miała pod koniec lipca reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Sumo w Mongolii uległa poważnej kontuzji podczas finałowej walki na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski POLAND OPEN 2016. Olimpia Robakowska, bo o Niej mowa, była bardzo dobrze przygotowana i wiedzieliśmy, że będzie się liczyła w walce o podium podczas MŚ. Jednak, gdy doznała urazu, wszyscy wstrzymali oddech w obawie o Jej występ w Mongolii. Do Mistrzostw zostało bowiem niespełna trzy tygodnie. Oddaliśmy Ją pod opiekę specjalistów. Dzięki profesjonalnej i specjalistycznej pomocy m.in. Rafała Olczyka udało się. Olimpia nie tylko wzięła udział w Mistrzostwach Świata w Ułan Bator, ale przywiozła z nich, pierwszy w swojej karierze, brązowy medal. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z najlepszymi.

O GABINECIE REH-MED

Rafał Olczyk prowadzi  terapię głównie w zakresie neurorehabilitacji, fizjoterapii ortopedycznej, terapii manualnej i fizykoterapii. Jest międzynarodowym terapeutą PNF oraz terapii manualnej według Lewita. Fizykoterapia prowadzona jest na aparatach międzynarodowej firmy BTL. Rehabilitacją medyczną pediatryczną zajmuje się Sylwia Olczyk, dyplomowany terapeuta neurorozwojowy. Gabinet rehabilitacyjny Rafała i Sylwii jest znany także z przeprowadzania udanych zabiegów terapii manualnej, w tym ręcznego „nastawiania kręgosłupa”.

Więcej informacji: http://www.rehabilitacja-olczyk.pl/