Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Piękna powtórka sprzed roku!

Piękna powtórka sprzed roku!
2012-03-23
Niezmiernie miło nam poinformować, iż Towarzystwo Atletyczne Rozum Krotoszyn po raz drugi z rzędu zostało Najpopularniejszym Klubem Sportowym w Powiecie Krotoszyńskim! Uroczysta gala odbyła się w auli reprezentacyjnej I LO im. H. Kołłątaja w Krotoszynie.

Podobnie jak przed rokiem, zasługi TAR-owców zostały docenione przez rzeszę kibiców. Kolejny sukces w plebiscycie organizowanym przez Informacje Krotoszyńskie zbiegł się z jubileuszem 10-lecia istnienia naszego klubu. Odbierając nagrodę prezes i założyciel TAR Dariusz Rozum powiedział. – Głosy czytelników są dowodem na to, że nasze sukcesy są dostrzegane przez sporą grupę społeczeństwa. Sumo jakiś czas temu wyszło z cienia i jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin w Polsce i Europie. Oczywiście chciałbym podziękować zarówno oddającym głosy jak i sztabowi trenerskiemu oraz zawodnikom. Będziemy chcieli utrzymać świetną serię!

Sukces sprzed dwunastu miesięcy powtórzył także Aron Rozum, który w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2011 zajął drugą lokatę. Uprzednio nasz zawodnik ustąpił pola jedynie koleżance po fachu Natalii Brzykcy z kobylińskiego Samsona. Teraz wyżej od niego uplasował się tylko pływak Krotosza Krotoszyn Konrad Powroźnik. – Cóż, nie zawsze można wygrać – śmiał się Aron. – Może kiedyś uda mi się wskoczyć na najwyższy stopień podium. Ważniejsze są jednak dla mnie starty na dohyo i na nich będę się skupiać.

Kibice docenili także trenerów reprezentacji oraz TAR Marka Paczków i Marka Koniecznego. Obaj znaleźli się wśród pięciu najwyżej cenionych szkoleniowców. Ostatecznie zwyciężył Rafał Patalas (Ceramik Krotoszyn).

Za to tytuł Sportowej Nadziei Powiatu przypadł pingpongiście kobylińskiego Spółdzielcy Łukaszowi Wachowiakowi.