Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Obozy i konsultacje

2010-08-24
Znamy już plan przygotowań polskiej kadry do tegorocznych mistrzostw globu. Oczywiście w reprezentacji Polski nie zabraknie reprezentantów Towarzystwa Atletycznego Rozum.

Kluczową imprezę stanowią w tym roku Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów, jakie w połowie października przeprowadzone zostaną w Warszawie. By dobrze przygotować się do najważniejszego startu trener reprezentacji Polski Marek Paczków będzie cyklicznie zapraszać krajową czołówkę na konsultacje.

Każda z nich odbywać się będzie w Krotoszynie, bowiem baza TAR-u uposażona jest w prawdziwe gliniane dohyo. Inauguracyjne zajęcia zostaną przeprowadzone już w pierwszy weekend września. Tydzień później zawodnicy wezmą udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Poland Open 2010, które do spółki gościć będzie Krotoszyn i Kobylin. Po zawodach, w każdy kolejny weekend kadrowicze zjeżdżać będą do naszego miasta na dalsze konsultacje. Cotygodniowe spotkania będą kontynuowane niemal do rozpoczęcia warszawskiej imprezy. W międzyczasie reprezentanci spotkają się także na kilkudniowym obozie.

Podczas przygotowań najlepsi polscy sumocy pracować będą przede wszystkim nad eliminowaniem błędów oraz doskonaleniem poszczególnych technik walki.