Towarzystwo Atletyczne Rozum

Niemcy zdobyte

2016-06-11
Nasi sumocy nie zdążyli jeszcze dobrze wypocząć po zawodach w Siedlcach, a już pojechali na następne – tym razem do Niemiec, by powalczyć podczas Brandenburger Roland Open w Sumo.

Z turnieju przywieźli aż 8 medali – trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe. Olimpia, dla której ten rok jest pasmem nieustających sukcesów zajęła I miejsce w kategorii -80 kg i pierwsze w open. Michał Fabianowski zajął II lokatę w kat. +90 kg. Kacper Wiatrak przywiózł z Niemiec brązowy medal w kat. -60kg., Jakub Hekiert uplasował się na II miejscu, w kat. -35 kg, Kacper Mikołajczyk nie miał sobie równych w kat. +70 kg, Mikołaj Mrowiński zajął III miejsce w kat. -70 kg, a Artur Pauter zdobył srebrny medal w kat. – 60 kg.