Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

I Krotoszyńskie Igrzyska Przedszkolaków 2014

I Krotoszyńskie Igrzyska Przedszkolaków 2014
2014-05-31
W minioną sobotę podczas imprezy KrotoFest, w szkole nr 4 odbyły się I Krotoszyńskie Igrzyska Przedszkolaków w Sumo 2014.

W tej wyjątkowej imprezie, wzięło udział kilkudziesięciu przedszkolaków z kilku przedszkoli z Krotoszyna i okolic. Zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem rodziców, jak również zaangażowaniem i pasją z jaką podchodziły do dohyo nasze pociechy. Atmosfera na sali była naprawdę wyjątkowa, wszyscy jednoczyliśmy się i kibicowaliśmy przedszkolakom. Całą imprezę prowadził Prezes Polskiego Związku Sumo – Dariusz Rozum, który również był mile zaskoczony frekwencją przybyłych gości i wspaniałym, sportowym, a zarazem rodzinnym emocjom panującym na sali.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo obszernej galerii zdjęć, w której umieściliśmy prawie 350 fotografii wykonanych dzięki uprzejmości firm Foto Sebol oraz e-Maco – galeria dostępna tutaj.
Już niebawem zamieścimy film przedstawiający całą tegoroczną imprezę Igrzysk Przedszkolaków, a w tej chwili zapraszamy do obejrzenia zwiastuna – tutaj.

 

  • Katarzyna

    Było przecudownie!!!! Dziękujemy Prezesowi, Miastu i wszystkim organizatorom! Super zabawa 🙂

  • Marcin i Ola

    Mój syn od tego dnia, ciągle wisi mi przy nodze prosząc nas o to żebyśmy zgodzili się na zapisanie go na sumo 🙂 No i co my mamy zrobić…, jasne że go zapiszemy! Świetna atmosfera! Dziękujemy

  • Artur

    Niestety nie było mnie na tej uroczystości (wyjazd służbowy), ale słyszałem z każdej strony i od wielu osób że świetne igrzyska 🙂 Za rok trzeba powtórzyć a najmłodszych „werbować” do reprezentowania naszego kraju za parę lat 🙂